آهن ملل اصفهان؛ عرضه‌کننده کلیه محصولات فولادی با مناسب‌ترین قیمت | سئوموز

آهن ملل اصفهان؛ عرضه‌کننده کلیه محصولات فولادی با مناسب‌ترین قیمت

نوشته شده توسط

صنعت فولاد در ایران

صنعت فولاد را می‌توان یکی از بنیان‌‌های مهم اقتصاد در هر کشوری برشمرد، به‌گونه‌‌‌ای که مصرف سرانه فولاد به‌ عنوان شاخص صنعتی بودن یک کشور مطرح است.
امروزه در کشور ما نیز فولاد با حضور در بخش‌‌های مهم تولیدی و صنعتی، نقش بسیار مهمی ایفا می‌کند، به‌گونه‌‌‌ای که افزون بر ۶۰۰ صنعت پایین ‌دستی از آن تغذیه می‌کنند. البته با توجه به ‌وجود منابع سنگ ‌آهن در ایران، به عنوان نخستین حلقه تولید فولاد، این صنعت در ۴ سال گذشته توانسته به جایگاه درخور توجهی دست یابد.
فولاد فلز مقاومی است که از آهن بدست می‌آید. ساده‌ترین روش ساخت فولاد ریختن آهن گداخته و مذاب داخل کوره، تبدیل و دمیدن هوای گرم و اکسیژن روی آن، که بخش عمده کربن موجود در آهن با استفاده از این روش می‌سوزد و در نهایت آهن تبدیل به فولاد خواهد شد.

آهن ملل اصفهان؛ عرضه‌کننده کلیه محصولات فولادی با مناسب‌ترین قیمت
پس از این فرآیند، در نهایت فولاد برای مصرف در صنایع مختلف به محصولات مختلفی تبدیل می‌شود. امروزه کارخانجات بسیاری در سراسر ایران محصولات فولادی متنوعی را به تولید می‌رسانند. علاوه بر این، شرکت‌‌های بسیاری در فروش این محصولات فعالیت دارند.
قطعا برای یک خرید مناسب و امن در حوزه کلیه آهن‌‌‌‌آلات مانند انواع میلگرد، تیرآهن، ورق آهن و سایر محصولات لازم است که با ویژگی‌‌های این محصولات و نحوه خرید آن‌ها آشنایی کامل داشته باشیم.
در این مطلب قصد داریم یک شرکت معتبر در زمینه تامین و فروش انواع محصولات فولادی مانند میلگرد ساده و آجدار، تیرآهن، انواع ورق آهن، نبشی و ناودانی، قوطی پروفیل و شمش فولادی را به شما عزیزان معرفی کنیم.

شناخت محصولات فولادی در بازار آهن

در شرایط فعلی، خرید آهن نسبت به سال‌‌های قبل به دلیل پیشرفت تکنولوژی بسیار متفاوت می‌باشد. پیش از این استعلام، خرید و تهیه میلگرد کاری زمان بر محسوب می‌شد. این در حالی است که امروزه روند خرید با تغییراتی همراه شده و به راحتی می‌توان قیمت میلگرد و سایر محصولات مورد نیاز خود را در بستر وب استعلام کنید و با یک مشاوره مناسب، برای خرید اقدام کنید.
در واقع سایت‌ها و کانال‌‌های بسیاری وجود دارند که شما عزیزان می‌توانید با استفاده از آن‌ها به عنوان یک مرجع مناسب، استعلام قیمت کنید و خرید خود را انجام دهید.

مراحل خرید آهن

با وجود اینکه شرایط برای خرید کلیه آهن‌‌‌‌آلات بسیار مناسب تر از گذشته شده است، اما هنوز هم برای یک مناسب و مطمئن نیاز به آشنایی و توجه به جزئیات مهمی که در ادامه ذکر خواهیم کرد، می‌باشید. در نظر گرفتن این جزئیات باعث خواهد شد که در نهایت از خرید آهن‌‌‌‌آلات مورد نیاز خود رضایت مندی لازم را کسب کنید.

آهن ملل اصفهان؛ عرضه‌کننده کلیه محصولات فولادی با مناسب‌ترین قیمت

شناخت انواع آهن

همانطور که می‌دانید آهن‌‌‌‌آلات با توجه به ویژگی‌‌هایی که دارند در صنایع مختلفی کاربرد دارند. می‌توان گفت که در یک دسته بندی کلی، آهن‌‌‌‌آلات به انواع ورق آهن، میلگرد و تیرآهن تقسیم بندی می‌شوند.
ورق آهن نیز خود به دسته‌‌های مختلفی تقسیم بندی می‌شوند. به طور کلی می‌توان گفت که ورق سیاه، ورق گالوانیزه، ورق اسیدشویی، ورق رنگی و روغنی از جمله انواع ورق‌‌های پرکاربرد به شمار می‌روند. به دلیل همین تفاوت در انواع ورق ها، قیمت آن‌ها مانند قیمت میلگرد با هم تفاوت می‌باشند.
در مقاطع فولادی مانند تیرآهن نیز استانداردهای متنوعی وجود دارد که منجر به تولید شکل‌‌های متفاوتی از تیرآهن شده است.
به این ترتیب برای یک خرید مناسب در حوزه کلیه آهن‌‌‌‌آلات نیاز است که با ویژگی‌ها و استانداردهای آن‌ها آشنایی مناسبی داشته باشید.
باید اشاره کنیم که قیمت تیرآهن نسبت به سایر قیمت آهن‌‌‌‌آلات بالاتر است. بنابراین، این موضوع حائز اهمیت است که برای خرید تیرآهن حتما با ویژگی‌‌های این محصول آشنایی کافی داشته باشید و با یک مشاور خبره فروش صحبت کنید. این مسئله به ویژه در ساختمان سازی اهمیت زیادی دارد، زیرا در صورت رخ دادن اشتباهی، ممکن است با خسارات جبران ناپذیری روبه رو شوید.

بهره‌مندی از مشاوره تخصصی

آهن ملل اصفهان؛ عرضه‌کننده کلیه محصولات فولادی با مناسب‌ترین قیمت

در حال حاضر در زمینه خرید آهن‌‌‌‌آلات سایت‌‌های بسیاری وجود دارند. به همین ترتیب در صورتی که هنوز برای خرید این محصول با ابهام روبه رو هستید، می‌توانید از مشاره یک کارشناس خبره بهره مند شوید. مشورت با یک کارشناس در حوزه آهن‌‌‌‌آلات می‌تواند فرآیند رسیدن شما به هدف موردنظرتان را سرعت بخشد.
مشخص کردن ویژگی‌های خرید
این موضوع به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. مثلا در ساختمان سازی، تیرآهن مورد استفاده از نظر سایز، استاندارد رعایت شده در طراحی ساختمان مشخص شده است. طبیعتا برای رعایت استانداردها و انجام درست کار، دقیقا باید همان محصول مشخص شده را خریداری نمایید. این موضوع در مورد سایر محصولات آهنی از جمله میلگرد نیز صادق است.

استعلام قیمت در بستر وب

همانطور که می‌دانید قیمت آهن‌‌‌‌آلات به ویژه قیمت ورق به دلیل اینکه تنوع زیادی در انواع آن‌ها وجود دارد، بسیار متفاوت است. علاوه بر این، کارخانه جات زیادی در زمینه تولید محصولات فولادی فعالیت دارند که به دلیل کیفیت متفاوت آن ها، از قیمت‌‌های مختلفی نیز برخوردارند.
برای استعلام قیمت آهن‌‌‌‌آلات به سایت‌‌های معتبر در وب مراجعه کنید و به روز‌ترین قیمت‌ها را استعلام کنید تا بتوانید یک خرید مناسب انجام دهید. بهتر است از سایت‌‌های استفاده کنید که قیمت روز آهن را منتشر می‌کنند.

آهن ملل اصفهان؛ عرضه‌کننده کلیه محصولات فولادی با مناسب‌ترین قیمت

محصولات فولادی و نحوه استعلام قیمت آن

همانطور که پیش از این اشاره کردیم، شرکت‌‌های متنوعی هم اکنون در زمینه استعلام قیمت آهن‌‌‌‌آلات وجود دارند و روزانه مشتریان زیادی دارند. بر همین اساس این دست از شرکت‌ها به دنبال سو استفاده از مشتریان نمی باشند. یکی از این شرکت ها، شرکت آهن ملل اصفهان می‌باشد که سایت آن از همه نظر کامل و جامع می‌باشد.
شما با مراجعه به این سایت‌ها می‌توانید اطلاعات بسیاری علاوه بر قیمت آهن‌‌‌‌آلات مانند آدرس، شماره تلفن، و مجوزهای لازم را بدست آوردید.

مراحل لازم قبل از انجام خرید

در هر خریدی ممکن است اشتباهی رخ دهد. قطعا این اشتباهات می‌توانند باعث شوند که میزان هزینه و زمان زیادی از دست بدهید. به همین دلیل، نیاز است که قبل از خرید نکاتی را مدنظر قرار دهید.
در همین راستا، دریافت یک پیش فاکتور که همه جزئیات محصول شامل نام جنس، نوع و تعداد آن، قیمت واحد و نهایی محصول در آن ثبت شده است از اهمیت ویژه‌‌‌ای برخوردار است.
همچنین از آنجا که پیش فاکتور به شما قیمت امروز آهن را می‌‌دهد، قبل از پرداخت، بهتر است تاییدیه آن را دریافت کنید. سایر هماهنگی‌‌های لازم نیز مانند هزینه‌ها حمل، زمان، بیمه و غیره نیز باید مشخص باشند. پس از دریافت محصول نیز نیاز است که به طور کامل آن را مورد بررسی قرار دهید.

شرکت آهن ملل اصفهان در یک نگاه

آهن ملل شرکتی ثبت شده در مرکز آهن ایران، شهر اصفهان می‌باشد. این شرکت میلگرد تولیدی کارخانجات ذوب آهن کلیه نقاط کشور را در بازار آهن‌‌‌‌آلات کشور به متقاضیان خرید این محصولات عرضه می‌کند. کارخانجات مطرحی چون ذوب آهن اصفهان، کویر کاشان، ابرکوه یزد، بافق یزد، بردسیر کرمان، صبا فولاد زاگرس، روهینا جنوب، میانه، نیشابور و غیره در زمره تولیدکنندگانی هستند که این شرکت کلیه محصولات فولادی آنها را با مناسب‌ترین نرخ موجود و ارزانترین قیمت ارائه می‌کند.
شرکت آهن ملل اصفهان، یکی از شرکت‌‌های معتبری است که محصولات فولادی مختلفی را به بازار عرضه می‌کند. این شرکت با مدیریت مهندس مسعود قائدی از سابقه‌‌‌ای طولانی در زمینه تأمین آهن‌‌‌‌آلات پروژه‌‌های صنعتی و عمرانی در کمترین زمان برخوردار است. به دلیل رابطه مستقیم و بدون واسطه این شرکت با کارخانه‌‌های فولادی ایران قادر است مناسب‌ترین قیمت را به خریداران عزیز خود عرضه دارد.
آهن ملل از جواز کسب فعالیت از وزارت صنعت، معدن و تجارت، صنف آهن فروشی و ثبت شرکت در سازمان ثبت اسناد و املاک ایران برخوردار می‌باشد.
یکی از موارد با اهمیت برای خریدارانی که تمایل به سفارش غیرحضوری دارند این است که مجموعه مورد نظر دارای مجوزهای لازم در ارتباط با فعالیت خود باشد. آهن ملل کلیه مجوزات لازم برای خرید آنلاین را دارا می‌باشد. به همین ترتیب، می‌توانید با خاطری آسوده از این شرکت خریداری نمایید.
فعالیت این مجموعه زیر نظر سازمان امور مالیاتی جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و همچنین فاکتور رسمی به خریدار محترم ارائه می‌‌دهد.
آهن ملل به عنوان یکی از برندهای شناخته شده در بازار آهن، مورد اعتماد فعالان این حوزه بوده و توانسته رتبه یک فروش آهن‌‌‌‌آلات در ایران را از آن خود کند و سازمان‌های دولتی، نیمه خصوصی و خصوصی را در زمره مشتریان خود ببیند.
شرکت ما افتخار دارد آهن‌آلات پروژه‌های زیر را تأمین و رضایت مشتریان را جلب کند:
• پروژه آزاد راه تهران شمال (میلگرد)
• خط لوله گازی ایران ترکمنستان ( میلگرد و لوله )
• ایستگاه‌‌های گازی ایران و عراق ( میلگرد، ورق و لوله )
• سازمان عمران شهرداری‌‌های ایران
• کلیه مقاطع فولادی آموزش و پرورش استان فارس
• کلیه مقاطع فولادی اداره آبفا استان فارس
• شهرداری اصفهان
• تأمین میلگرد دفتر ریاست جمهوری
• پتروشیمی و پالایشگاه اصفهان
• تأمین کلیه مقاطع فولادی فاز 21 وزارت نفت
و همچنین قادر است با ارائه مشاوره‌‌های رایگان و صیمیانه کارشناسان فروش با تجربه خود، همیار شما در زمینه خرید آهن‌‌‌‌آلات مورد نیاز پروژه‌‌ تان می‌‌باشد. در ادامه به نکاتی پیرامون خرید آهن‌‌‌‌آلات اشاره خواهیم کرد.

آهن ملل اصفهان؛ عرضه‌کننده کلیه محصولات فولادی با مناسب‌ترین قیمت

خرید انواع میلگرد ساده و آجدار از شرکت آهن ملل اصفهان

کارخانه‌های تولیدکننده انواع میلگرد آجدار که محصولاتشان را در بازار آهن عرضه می‌کنند، قیمت میلگرد تولیدی خود را در ساعات نزدیک به ظهر از طریق دفتر فروش خود به بنگاه‌های آهن فروشی مانند آهن ملل اصفهان در شهرهای مختلف اعلام می‌کنند.
به دلیل نوسانات لحظه‌ای بازار محصولات فولادی پیشنهاد می‌کنیم چنانچه قصد خرید میلگرد را دارید به نرخ‌های درج شده در جداول قیمتی اکتفا نکرده و از طریق تماس تلفنی با دفتر فروش شرکت آهن ملل اقدام به استعلام جدیدترین قیمت میلگرد نمایید.
برخی کارخانه‌ها از اعلام نرخ و قیمت میلگرد خود اجتناب کرده و همین عامل باعث عدم بروزرسانی جداول خواهد شد. این بدین معنی نیست که قیمت میلگرد امروز کارخانه در بازار وجود ندارد و میبایست جدیدترین قیمت را به صورت استعلام تلفنی از کارشناسان فروش میلگرد در آهن ملل اصفهان دریافت نمود. مشتریان محترم می‌توانند همه روزه در ساعات کاری مجموعه با شماره تلفن‌های درج شده در سایت آهن ملل با کارشناسان تماس و ضمن اطلاع از بهترین قیمت میلگرد از مشاوره‌های تخصصی بهره برده و همچنین از نحوه ارسال سفارشات و موارد مالی مطلع شوند.
معمولا خرید میلگرد به دو صورت ظرفیت و خرده فروشی انجام می‌شود. هر ظرفیت میلگرد حدود 24 تن است و چنانچه بصورت خرید مستقیم از کارخانه انجام شود شاهد محدودیت سایز در یک ظرفیت خواهیم بود. اما چنانچه مشتری تقاضای یک ظرفیت میلگرد در چندین سایز را داشته باشد، سفارش از انبار شرکت آهن ملل اصفهان برای ایشان ارسال خواهد شد. خریدار باید به این نکته که قیمت تمام شده خرید یک ظرفیت میلگرد از کارخانه با قیمت تمام شده خرده فروشی تفاوت دارد، توجه نماید.
در خرید میلگرد و آهن‌آلات به دلیل وجود نواسانات لحظه‌ای در بازار، دریافت تاییدیه قیمت از واحد فروش الزامیست. برای دریافت تاییدیه نرخ روزانه میبایست با کارشناسان فروش شرکت آهن ملل اصفهان تماس بگیرید. این شرکت در کمتر از 48 ساعت سفارشات خریداری شده مشتریان محترم را در سراسر ایران به دست ایشان می‌رساند.
شرکت آهن ملل نمایندگی فروش کلیه کارخانجات فولاد و برندهای مطرح در این صنعت را در اختیار داشته و محصولاتی چون میلگرد ذوب آهن اصفهان، راد همدان، شاهین و ظفر بناب، زاگرس شهرکرد، میلگرد میانه، بافق و ابرکوه یزد را از طریق دفتر فروش این مجموعه در شهر اصفهان به کلیه نقاط ایران با بهترین قیمت و سریع‌ترین زمان ممکن ارسال می‌کند.
شرکت آهن ملل اصفهان میلگرد تولیدی کلیه کارخانجات ذوب آهن ایران را با بهترین قیمت و مناسب‌ترین نرخ موجود در بازار آهن‌آلات ایران به مشتریان محترم ارائه می‌کند.
آهن ملل که شرکتی ثبت شده در مرکزآهن ایران، شهر اصفهان می‌باشد، میلگرد تولیدی کارخانجات ذوب آهن کلیه نقاط کشور را در بازار آهن‌آلات کشور به متقاضیان خرید این محصولات عرضه می‌کند. کارخانجات مطرحی چون :
• ذوب آهن اصفهان
• کویر کاشان
• ابرکوه یزد
• بافق یزد
• بردسیر کرمان
• روهینا دزفول (جنوب)
• صبا فولاد زاگرس
• میانه
• نیشابور
• و غیره
در زمره تولیدکنندگانی هستند که این شرکت کلیه محصولات فولادی آن‌ها را با مناسب‌ترین نرخ موجود و ارزانترین قیمت ارائه می‌کند.

خرید انواع تیرآهن از شرکت آهن ملل اصفهان

آهن ملل اصفهان؛ عرضه‌کننده کلیه محصولات فولادی با مناسب‌ترین قیمت

همواره و به صورت روزانه قیمت تیرآهن کارخانه‌های مختلف در جداول لیست قیمت موجود در صفحه تیرآهن شرکت آهن ملل اصفهان، به صورت لحظه‌ای بلافاصله بعد از اعلام از دفتر فروش کارخانه منتشر و بروزرسانی می‌شود.
توجه داشته باشید که قبل از خرید انواع تیرآهن دریافت تاییدیه جدیدترین قیمت از واحد فروش شرکت آهن ملل اصفهان الزامی می‌باشد. مجموعه آهن ملل انواع تیرآهن را بصورت مستقیم از درب کارخانه اصفهان به شهرهای بزرگی چون مشهد و تهران در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال می‌کند.
تیرآهن انواع کارخانه‌های فولادی در جداول قیمت صفحه تیرآهن سایت آهن ملل اصفهان بروز رسانی می‌شود. تیرآهن ذوب آهن از تیرآهن‌های با کیفیت می‌باشد. تیرآهن 14 و 16 ذوب تیرآهن از سایزهای پرمصرف در صنعت می‌باشد. عرضه تیرآهن به صورت کیلویی و شاخه‌ای می‌باشد.
برای به دست آوردن وزن تیرآهن ذوب آهن، از طریق منو در سایت آهن ملل، وزن آهن و میلگرد را انتخاب نمایید و به صفحه مورد نظر رفته و وزن تیرآهن را مشاهده نمایید. همچنین می‌توانید از طریق کارشناسان فروش آهن ملل اطلاعات کاملی از محصول مورد نظر دریافت نمایید.
تیرآهن فایکو، تیرآهن شاهین بناب، تیرآهن آریان فولاد، تیرآهن ظفر بناب، تیرآهن جهان فولاد غرب، تیرآهن احرامیان، تیرآهن ناب تبریز، تیرآهن پروفیل ماهان و تیرآهن کوثر اهواز از کارخانه‌های معتبر می‌باشند.
قیمت تیرآهن کارخانه‌های مختلف به دلیل تفاوت در کیفیت و هزینه تولیدی متفاوت می‌باشد. شرکت آهن ملل به دلیل مراودات مالی بالا با این کارخانه‌ها و حذف واسطه‌ها، ارائه‌کننده بهترین و مناسب‌ترین قیمت در بازار می‌باشد.

خرید انواع ورق آهن از شرکت آهن ملل اصفهان

آهن ملل اصفهان؛ عرضه‌کننده کلیه محصولات فولادی با مناسب‌ترین قیمت

در جداول قیمت سایت آهن ملل اصفهان می‌توانید قیمت ورق کارخانجات مختلف مانند فولاد مبارکه اصفهان، کاویان و اکسین اهواز، فولاد سبا، کاشان را در انواع ورق سیاه، گالوانیزه، رنگی، روغنی، اسیدشویی و st52 را مشاهده کنید. جهت اطلاع از موجودی انبار و استعلام قیمت لحظه‌ای نیز می‌توانید با دفتر فروش آهن ملل تماس بگیرید.
ورق‌های فولادی یا آهنی در ایران اصولا توسط کارخانجات محدودی تولید می‌شوند که در سایت آهن ملل قیمت ورق کارخانجاتی که در بازار هستند و متقاضیان خرید آن‌ها بیشتر از سایر مجتمع‌های فولادی است، منتشر و به روز می‌شود.
دفتر فروش این شرکت علاوه بر موجودی انبار بنگاه اصفهان، لیست بروز کلیه مجتمع‌های ذوب آهن را نیز برای خرید به مشتریان محترم عرضه می‌کند و در صورت نهایی شدن سفارش خریداران، در کمتر از 48 ساعت، ورق‌های خریداری شده را در محل مشتری، تحویل می‌دهد.
بسته به کاربرد این محصول فولادی، هر نوع از آن در صنایع مختلفی چون خودرو، لوازم خانگی، قطعات یدکی، قطعات صنعتی، صنعت ساختمان و غیره بکار می‌رود که در دانشنامه آهن ملل در مورد کاربرد ورق در صنایع مختلف مقالات مرتبطی منتشر شده که می‌توانید جهت آشنایی بیشتر آن‌ها را مطالعه نمایید.
ورق‌های آهنی با توجه به روش تولید در کاخانه به دسته‌بندی‌های مختلفی که در ادامه مختصرا به آن‌ها اشاره می‌کنیم، تقسیم‌بندی می‌شوند. این طبقه‌بندی بر اساس کاربرد محصول در صنایع مختلف شکل می‌گیرد.
همانگونه که اشاره شد، کارخانجات مختلفی در ایران در زمینه تولید انواع ورق‌های آهنی فعالیت می‌کنند که اصفهان و اهواز در این مورد پیشتاز هستند. اصفهان که به شهرآهن ایران شهرت دارد، 2 کارخانه مطرح کشور را که به تولید انواع ورق با کیفیت مشغول هستند، در خود جای داده.
یکی از تخصصی‌ترین مجتمع‌های فولاد در زمینه تولید انواع ورق آهن شرکت فولاد مبارکه اصفهان می‌باشد که از سال 1371 رسما محصولات خود را در بازار آهن ایران عرضه نمود و به مرور وارد بازارهای صادراتی نیز شد.
این کارخانه انواع ورق فولادی را مطابق با معتبرترین استانداردهای جهانی تولید می‌کند. خطوط تولید ورق در مجتمع فولاد مبارکه اصفهان از پیشرفته‌ترین تجهیزات بهره گرفته و همین موضوع کیفیت محصولات این کارخانه را بالا برده است.
فولاد مبارکه اصفهان تولید کننده انواع ورق و سایر محصولات فولادی تولید شده به وسیله نورد سرد و گرم، قلع اندود و گالوانیزه می‌باشد. از انواع ورق تولیدی فولاد مبارکه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• ورق رنگی
• ورق گالوانیزه
• ورق قلع اندود
• ورق سیاه
• ورق اسیدشویی
متقاضیان خرید محصولات فولاد مبارکه اصفهان می‌توانند جهت استعلام موجودی انبار و قیمت به روز انواع ورق این کارخانه از طریق شماره‌های درج شده در سایت با دفتر فروش شرکت تماس گرفته و سفارشات خود را به ثبت برسانند.
کارخانه فولاد سبا که از زیرمجموعه‌های مجتمع فولاد مبارکه می باشد نیز از دیگر تولیدکنندگان ورق سیاه به صورت شیت و رول در استان اصفهان می باشد.
دفتر فروش آهن ملل به صورت روزانه قیمت ورق سیاه سبا را مستقیما از واحد بازاریابی این کارخانه که در مرکزآهن ایران، اصفهان قرار دارد استعلام و در بازار آهن آنلاین خود که وب سایت این مجموعه می‌باشد منتشر و به روزرسانی می‌کند.
استان خوزستان دو کارخانه نام آشنا در زمینه تولید ورق‌های فولادی را در نزدیکی شهر اهواز میزبانی می‌کند. یکی از این دو کارخانه، مجتمع فولاد کاویان اهواز می‌باشد که تولیدکننده انواع ورق سیاه با استانداردهای جهانی می‌باشد.
آهن ملل اصفهان از بزرگترین تامین‌کنندگان ورق سیاه کاویان در بازار آهن‌آلات کشور بوده که علاوه بر فروش این محصول در بنگاه اصفهان، ورق‌های این کارخانه را در تناژ بالا و در کمتر از 48 ساعت از درب مجتمع ذوب آهن کاویان برای مشتریان عزیز ارسال می‌کند.
همانگونه که اشاره شد، اهواز میزبان دو مجتمع فولاد در زمینه تولید ورق می‌باشد که علاوه بر کاویان، فولاد اکسین نیز از دیگر کارخانجات تولید ورق در استان خوزستان است.
این کارخانه نیز ورق سیاه را با بالاترین کیفیت مطابق با به روزترین استانداردهای بین المللی در بازار ایران و بازارهای صادراتی عرضه و به نیاز صنایع مختلف پاسخ می‌دهد. ورق‌های سیاه ST37 و ST52 از تولیدات اکسین اهواز می‌باشد.
قیمت ورق اکسین هر روز بعد از ساعت 13:00 از دفتر فروش این مجتمع فولاد اعلام و در منابع مختلف اطلاع رسانی قیمت‌ها مانند سایت‌های فروش انواع ورق آهنی و همچنین کانال‌های تلگرامی منتشر و به روز می‌شود.
اکسین و کاویان تنها کارخانجاتی هستند که ورق سیاه را در عرض 25 الی 50 تولید می‌کنند و سایر مجتمع‌های فولادی قادر به تولید ورق با نهایت سایز 20 هستند.
کاربرد ورق‌های عریض در صنعت کشتیرانی و ساخت زیر دریایی‌ها بوده که با افتتاح خط تولید آن، ایران به جمع 10 کشور تولیدکننده ورق عریض پیوست.

آهن ملل اصفهان عرضه کننده انواع لوله های فولادی

شرکت آهن ملل اصفهان، کلیه سایزها و انواع لوله فولادی از جمله لوله داربستی، لوله مبلی، لوله سپاهان، لوله گالوانیزه قزوین و لوله مانیسمان چین رده 40 و لوله مانیسمان چین رده 80 را عرضه می کند. کلیه قیمت انواع لوله فولادی در سایت شرکت آهن ملل اصفهان در جداول به صورت کامل آورده شده است و روزانه بروزرسانی می شود. علاوه بر لوله، قیمت سایر مقاطع فولادی و به ویژه قیمت تیرآهن نیز در سایت آهن ملل منتشر می شود.
لوله های نام برده شده کاربردهای مختلفی دارند. به عنوان مثال برای لوله آب و لوله گاز و لوله داربستی مورد استفاده قرار می گیرند.
لوله گالوانیزه دارای یک روکش روی مذاب می باشد به همین دلیل مقاومت بالایی نسبت به رطوبت و غیره دارند. لوله مانیسمان از لوله های بدون درز می باشد که برای انتقال نفت و گاز استفاده می شود.
شرکت آهن ملل، ارائه کننده بهترین قیمت لوله فولادی در بازار می باشد که این قیمت ها در تلگرام این شرکت به صورت روند افزایش و کاهش نسبت به قیمت قبل مشخص می شود.

آهن ملل اصفهان عرضه‌کننده کلیه مقاطع قوطی آهن و انواع پروفیل

آهن ملل اصفهان؛ عرضه‌کننده کلیه محصولات فولادی با مناسب‌ترین قیمت

شرکت آهن ملل، کلیه مقاطع قوطی و پروفیل را به فروش می رساند. قیمت انواع قوطی پروفیل کارخانه های مختلف در جداول قیمت سایت این شرکت آورده شده است. شما عزیزان می توانید با توجه به نوسانات بازار، قیمت ها را به صورت روزانه بررسی نمایید و برای خرید و یا مشاوره تخصصی با کارشناسان بخش فروش آهن ملل تماس حاصل فرمایید.
کاربرد زیاد قوطی پروفیل باعث شده که بخش زیادی از هزینه ی ساخت سازه ها و پروژه ها به قیمت قوطی و پروفیل بستگی داشته باشد. انتخاب پروفیل مناسب یکی از فاکتورهای مهم برای بهینه سازی اجرای سازه می باشد.
شرکت آهن ملل اصفهان، ارائه کننده بهترین قیمت قوطی پروفیل در بازار می باشد. می توانید برای بررسی روزانه قیمت ها از یک کانال و یا مرجع معتبر از طریق کانال تلگرام آهن ملل اقدام نمایید.

آهن ملل اصفهان تامین کننده کلیه مقاطع نبشی، ناودانی و سپری

 

آهن ملل اصفهان تامین کننده کلیه مقاطع نبشی، ناودانی و سپری

آهن ملل کلیه مقاطع نبشی، ناودانی و سپری را عرضه و به فروش می رساند. قیمت نبشی و ناودانی کارخانه های مختلف با توجه به آخرین قیمت بازار بروز رسانی می شود. با مشاهده هر جدول قیمت در سایت آهن ملل، می توانید از قیمت روز هر محصول در سایزهای مختلف مطلع شوید. شرکت آهن ملل خریدار عمده محصولات کارخانه های مختلف می باشد. به همین دلیل بهترین قیمت نبشی و ناودانی در بازار در انحصار شرکت آهن ملل قرار دارد.
انواع نبشی در جداول قیمت آهن ملل، بر اساس سایزهای مختلف دسته بندی می شوند. سایز نبشی ها از 3 تا 10 متغیر می باشد. کاربردهای نبشی با توجه به پروژه و سازه و بر اساس سایز، طول بال، وزن نبشی و غیره متفاوت می باشد. یکی از فاکتورهای مهم در تعیین هزینه سازه ها، قیمت روز نبشی می باشد.
برای خرید هرچه راحتتر نبشی و ناودانی از آهن ملل، می توانید با دفتر فروش آهن ملل تماس بگیرید. از کارشناسان مشاوره تخصصی و رایگان بگیرید و خرید خود را سفارش دهید. همچنین می توانید از طریق فرم های داخل صفحه محصولات سفارش خود را پر کنید تا در اولین فرصت توسط کارشناسان با شما تماس گرفته شود.
برای اطلاع کامل از بروز رسانی محصولات فولادی و به ویژه قیمت میلگرد به صورت روزانه و لحظه ای از یک مرجع معتبر و دقیق از طریق تلگرام، در کانال آهن ملل عضو شوید و نوتیفیکیشن آن را روشن نمایید که با بروزرسانی هر محصول مطلع شوید.

ارائه دهنده کلیه محصولات مفتولی در بازار توسط آهن ملل اصفهان

ارائه دهنده کلیه محصولات مفتولی در بازار توسط آهن ملل اصفهان

برای ساخت انواع محصولات و تجهیزات از مفتول استفاده می شود. به این وسایل محصولات مفتولی گفته می شود که یکی از آلیاژهای پرمصرف هستند.
از محصولات مفتولی می توان به انواع توری های حصاری، گابیون، مرغی، انواع سیم خاردار خطی و حلقوی، انواع سیم مفتولی حرارتی و سیاه و مسوار، انواع مش ساده و آجدار، خرپا و زیگزاگ اشاره کرد.
کاربرد هر یک از این محصولات در جاهای مشخصی در ساختمان و صنعت می باشد. محصولات مفتولی از مقاومت بالایی برخوردار هستند. طول عمر و دوام این محصولات به اندازه ای بالا می باشد که تا 50 سال و حتی بیشتر نیز عمر می کنند.
انعطاف پذیری بالا و قیمت مناسب، این محصولات را به یکی از محصولات پرطرفدار در صنایع مختلف تبدیل کرده است.

آهن ملل اصفهان ارائه دهنده شمش فولادی از کلیه کارخانجات معتبر

آهن ملل اصفهان ارائه دهنده شمش فولادی از کلیه کارخانجات معتبر

قیمت شمش فولادی به عوامل مختلفی بستگی دارد و از جمله فرآورده های میانی نورد فولاد است. شمش فولادی به دو صورت بیلت و بلوم تولید می شود.
شمشی که با عنوان شمشال در بازار شناخته می شود، به صورت بیلت تولید می شود و دارای سطح مقطع دایره ای و مربعی است. عرض بیلت کمتر از 15 سانتی متر مربع و سطح مقطع 230 سانتی متر مربع است.
شمشی که با عنوان شمشه شناخته می شود، به صورت بلوم است. بلوم دارای سطح مقطع کمتر از 230 سانتی متر مربع و عرض بیشتر از 15 سانتی متر مربع است. بلوم برای ساخت ریل قطار، سپری، ناودانی، قوطی، تیرآهن کاربرد دارد.

فرآیند خرید از شرکت آهن ملل اصفهان

فرآیند خرید از شرکت آهن ملل اصفهان

شرکت معتبر آهن ملل اصفهان، همواره و به صورت لحظه‌‌‌ای قیمت کلیه محصولات به ویژه قیمت میلگرد را در وبسایت خود منتشر می‌کند.
همچنین با عضویت در کانال تلگرام آهن ملل می‌توانید از اخبار لحظه‌‌‌ای بازار آهن و تحلیل و پیش بینی بازار آهن در بازار ایران مطلع شوید. علاوه بر آن می‌توانید از مشاوره تیم مجرب فروش آهن ملل، جهت تصمیم‌گیری بهتر در خرید خود بهره ببرید.
شما عزیزان می‌توانید به سه روش از شرکت آهن ملل اصفهان خرید کنید:
• خرید اینترنتی آهن‌آلات
در صورت تمایل به خرید اینترنتی آهن آلات، با مراجعه به لیست قیمت‌‌های روزانه موجود در وب سایت، فرم ثبت سفارش را تکمیل کرده و منتظر هماهنگی واحد فروش برای تحویل بار در آدرس اعلام شده باشید.
• خرید تلفنی آهن‌آلات
در صورت تمایل به خرید تلفنی آهن و میلگرد؛ و استفاده از مشاوره رایگان کارشناسان فروش با شماره‌‌های دفتر فروش آهن ملل اصفهان تماس بگیرید و پروسه خرید را به کارشناسان ما بسپارید.
• خرید حضوری آهن‌آلات
در صورت تمایل به خرید حضوری میلگرد و آهن، به دفتر مرکزی آهن ملل واقع در اصفهان, بزرگراه خیام, کوی نگارستان, مجتمع تجاری فردوسی, طبقه سوم, واحد یک مراجعه کرده و جهت تأمین آهن‌‌‌‌آلات پروژه‌‌های خود از خدمات آهن ملل اصفهان و مشاوره کارشناسان فروش بهره بگیرید.
به طور کلی شما می‌توانید جهت خرید آهن‌آلات، روزانه به جداول قیمت تیرآهن، میلگرد، نبشی و ناودانی، ورق آهن، لوله فولادی، قوطی و پروفیل، محصولات مفتولی و شمش فولادی مراجعه کرده و پس از انتخاب محصول مورد نظرتان، فرم ثبت سفارش را تکمیل نمایید و یا می‌توانید با دفتر مرکزی آهن ملل تماس گرفته و پروسه‌ی خرید را به کارشناسان فروش این شرکت بسپارید.

شرایط عمومی خرید آهن آلات

شرایط عمومی خرید آهن آلات

• تسویه به صورت 100% نقد پیش پرداخت می‌باشد. مبنای تایید تسویه، وصول وجه در بانک اعلامی از طرف فروشنده می‌باشد.
• مبنی تسویه نهایی، وزن باسکول مبدا می‌باشد و اختلاف باسکول مبدا و مقصد روی هر تریلی طبق قانون وزارت راه و ترابری 80 تا 100 کیلوگرم مورد تایید است و در صورت بروز اختلاف بیشتر از آن، ملاک تشخیص، وزن باسکول سوم می‌باشد.
• با توجه به روند نوسانی بازار (صعودی/نزولی)، لحظه‌ی خرید، تایید قیمت و موجودی الزامی است.
• هزینه حمل و نقل بنگاه-بارگیری به عهده مشتری می‌باشد.
• در صورت بروز هر مشکل در بار ارسالی قبل از تخلیه بار باید به کارشناس فروش اعلام بفرمایید، در غیر این صورت مشکلات کالای ارسالی قابل پیگیری نمی‌باشد.
• تمامی بارهای ارسالی از بنگاه تهران مشمول پرداخت هزینه‌ی بنگاه‌داری می‌باشد و هزینه بنگاه‌داری مطابق عرف مورد پذیرش بازار آهن بوده و مبلغی در حدود 500 ریال به ازای هر کیلوگرم می‌باشد.
• با توجه به لحاظ کردن اوزان تقریبی در پیش فاکتور، در صورت بالا شدن وزن، خریدار موظف است تا 45 دقیقه نسبت به تسویه اقدام نماید، در صورت تاخیر در تسویه از ترخیص بار از انبار جلوگیری شده و هزینه معطلی و خواب ماشین با خریدار می‌باشد، در صورت عدم تسویه تا 24 ساعت از زمان اعلام اوزان دقیق، محموله عودت و معامله به صورت یک‌ طرفه فسخ خواهد شد.
• با توجه به مسائل حمل و نقل زمان بارگیری شرط نمی‌شود.
• در صورت تعدد اقلام درخواستی، بارگیری از چند محل صورت می‌گیرد.
• به دلیل شرایط جوی و شرایط مربوط به نگه‌داری کالا در انبار، احتمال وجود تغییر رنگ ظاهری سطحی در کلیه مقاطع فولادی وجود دارد.

شرایط اختصاصی خرید آهن آلات

• ورق‌های برش خورده یا تلورانس 10 میلی‌متر می‌باشد.
• در ورق‌های برش خورده از رول، شرط گونیا نمی‌شود.
• در ورق‌های ST37، امکان ارائه گواهینامه کیفی کارخانه تولیدکننده وجود ندارد.
• کالای نسبی دارای تلورانس در ضخامت و ابعاد می‌باشد.
• کالای نبشی بر طبق وزن تقریبی قابل تحویل است و شرط تعداد شاخه نمی‌شود.
منشور حقوق مشتری شرکت آهن ملل اصفهان
• مشتری حق دارد از نوع خدمات شرکت اطلاع داشته باشد.
• مشتری حق دارد تا اطلاعات و مشاوره رایگان از کارشناسان فروش در مورد خدمات دریافتی اخذ نماید.
• مشتری حق دارد از نحوه بارگیری و ارسال بار با خبر باشد.
• مشتری حق دارد هر زمانی که بخواهد در مورد محصول مورد نظر اطلاعات و خدمات دریافت کند.
• مشتری حق دارد از اطلاعات مهندسی و گواهینامه‌‌های فنی استفاده کند.
• مشتری حق دارد از ما انتقاد کند.
• مشتری حق دارد تا از کارکنان آهن ملل انتظار برخورد مودبانه و متشخصانه داشته باشد.
• مشتری حق دارد تا به صورت تعریف شده با مدیریت در تماس باشد.
• مشتری حق دارد نسبت به تاخیر در بارگیری و ارسال بار و نحوه بارگیری اعتراض نماید.
• مشتری حق دارد با توجه به استاندارد بودن بارها، در مدت مشخص آن را برای تست به آزمایشگاه ارسال کند.
• مشتری حق دارد برای تطابق بار خریداری شده با محصول ارسال شده، با کارشناسان در ارتباط باشد.
• مشتری حق دارد در صورت نامتقارن بودن کرایه با تعرفه دولتی نسبت به بارنامه اضافه پرداخت نداشته باشد.
حرف آخر
در نهایت می‌توان گفت اگر به دنبال مرجعی معتبر برای استعلام روزانه قیمت آهن‌آلات و محصولات فولادی و پیگیری نوسانات بازار هستید، می‌توانید همواره سایت شرکت آهن ملل اصفهان به آدرس www.ahanmelal.com را رصد کنید. علاوه بر این، می‌توانید کانال تلگرام این شرکت به آدرس https://t.me/ahanmelal را نیز دنبال کنید تا از قیمت لحظه به لحظه کلیه محصولات فولادی مطلع شوید. صفحه اینستاگرام آهن ملل به آدرس
https://www.instagram.com/ahanmelal نیز می‌تواند روزانه اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهد.

0
دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید!
خبرنامه ایمیلی سئوموز فارسی

 

« حقایقی در ارتباط با متا تگ های HTML

آموزش کامل المنتور »