با خرید پنل آکوستیک از کروماکی لند از شر صداهای مزاحم خلاص شوید | سئوموز

با خرید پنل آکوستیک از کروماکی لند از شر صداهای مزاحم خلاص شوید

نوشته شده توسط

آکوستیک در لغت به معنای ارتعاش صدا است. پنل های آکوستیک برای عایق کردن فضا در برابر صدا استفاده می شوند. پنل آکوستیک یکی از تکنولوژی هایی است که برای حذف صداهای مزاحم و عدم ایجاد مزاحمت برای دیگران به وجود آمده است.
خرید پنل آکوستیک نسبت به اتاق آکوستیک پیش ساخته مقرون به صرفه است. با خریداری تجهیزات استودیو کروماکی خانگی و پنل آکوستیک به راحتی می توان از امکانات استودیو حرفه ای فیلمسازی در خانه بهره مند شد.
بعضی ها از شانه تخم مرغ برای عایق کردن فضا در برابر صدا استفاده می کنند که حرفه ای نیست؛ به خصوص که نمی توان از شانه تخم مرغ انتظار معجزه داشت.
متریال به کار رفته در پنل آکوستیک حرفه ای و علمی است. شما با تهیه تعداد کمی از پنل آکوستیک می توانید به اندازه چندین شانه تخم مرغ نتیجه بگیرید.
پنل آکوستیک در استودیو کروماکی، استودیو فیلمبرداری و انواع روش های تولید محتوا مانند ضبط پادکست استفاده می شود. در صورتی که قصد تولید محتوای صوتی دارید، با خرید پنل آکوستیک می توانید کیفیت پادکست خود را افزایش دهید.

خرید پنل آکوستیک از کروماکی لند

با استفاده از پنل آکوستیک می توانید کیفیت صدا را در مکان هایی مانند استودیو کروماکی حرفه ای، استودیو کروماکی خانگی، استودیو فیلم سازی و حتی در خانه بهبود بخشید. پنل آکوستیک یکی از تجهیزات کروماکی است که در فضای کروماکی استفاده می شود.
در صورتی که به کار تولید محتوا می پردازید، پنل آکوستیک در کیفیت صدای محتوای شما نقش زیادی خواهد داشت. پنل آکوستیک با کیفیت از برند معتبر می تواند کیفیت استودیو شما را چند درجه ارتقا بخشد.
کسانی که در استودیو خانگی ساز تمرین می کنند یا اقدام به ضبط پادکست می کنند با پنل آکوستیک می توانند نویز ها را کاهش داده و کیفیت صدا را بالاتر ببرند. استفاده از فوم آکوستیک، پژواک صدا را از بین می برد.
کیفیت صدا نقش مهمی در جذابیت ویدئو هایی دارد که توسط ولاگر ها، یوتیوبر ها و بلاگر ها تولید می شوند. یک صدای واضح می تواند مخاطب را جذب کرده و اطلاعات را با سرعت بیشتری به او برساند.
اگر صاحب استودیو کروماکی خانگی هستید می توانید در استودیو خانگی خود از پنل آکوستیک استفاده کنید تا ویدئو های شما از کیفیت مطلوب تری بهره مند شوند.
معلمان مدارس و اساتید دانشگاه و همچنین کسانی که اقدام به تولید محتوای آموزشی می کنند، با داشتن اتاق آکوستیک باعث افزایش درک مطلب توسط یاد گیرنده خواهند شد.
موزیسین ها می توانند با استفاده از پنل آکوستیک در اتاق خود، اقدام به راه اندازی یک استودیو خانگی کنند.

کار با صدا نیازمند استفاده از پنل آکوستیک آکوستیک برای از بین بردن نویز است

مکان های نصب پنل آکوستیک

 • پوشش در و دیوار
 • استودیو های ضبط صدا
 • سالن های کنفرانس
 • سالن های نمایش
 • استودیو کروماکی
 • استودیو های فیلمبرداری
 • کلاس های درس
 • سالن های جلسات

شما می توانید از پنل آکوستیک در خانه نیز استفاده کنید. در صورتی که استودیو کروماکی خانگی دارید استفاده از پنل آکوستیک در فضای کروماکی، کیفیت ویدئو های شما را افزایش می دهد. استفاده از پنل آکوستیک در کنار میکروفون بویا به شما کمک می کند تا بتوانید صدای بسیار با کیفیتی را ضبط کنید.
برای داشتن صدایی بی نقص و رسا نیازی به استفاده از وسایل و تجهیزات گران قیمت نیست. یک میکروفون با کیفیت مانند میکروفون بویا می تواند صدای شما را به خوبی ضبط کند با خرید پنل آکوستیک صداهای اطراف حذف شده و نویز های باقی مانده از بین می روند.
این دو ابزار ضبط صدا به همین راحتی می توانند به شما برای ضبط یک صدای بی نظیر کمک کنند.

انواع اتاق آکوستیک

 • اتاق آکوستیک ثابت
 • اتاق آکوستیک پرتابل

با خرید پنل آکوستیک می توان صدایی با کیفیت ضبط نمود

اتاق آکوستیک ثابت

در اتاق آکوستیک از چند لایه عایق صدا استفاده می شود. دیوار های اتاق آکوستیک ثابت به وسیله پنل آکوستیک پوشانده می شوند.
در صورتی که از یکی از اتاق های خانه به عنوان استودیو خانگی کروماکی استفاه می کنید می توانید از پنل آکوستیک برای کیفیت بهتر تولید محتوای صوتی یا تصویری استفاده کنید.
سایز اتاق آکوستیک ثابت متناسب با فضای مورد نظر شما مانند محیط اجرا استودیو سالن ها و … است. اتاق های آکوستیک به صورت پیش ساخته نیز موجود هستند که هزینه زیادی دارند.
با نصب پنل آکوستیک به صورت اصولی در اتاق خود می توانید از مزیت یک اتاق عایق صدا بهره مند شوید.
اتاق های آکوستیک ثابت دارای فضای بیشتری نسبت به اتاقک های آکوستیک پرتابل هستند. در اتاق عایق صدای خود می توانید با ساز ها و فون کروماکی اقدام به تولید موزیک ویدئو کنید.

اتاق آکوستیک پرتابل قابلیت جا به جایی دارد

اتاق آکوستیک پرتابل

اتاق آکوستیک پرتابل، اتاقکی است که در مکان مورد نظر شما مانند گوشه اتاق با پنل های آکوستیک ساخته می شود. اتاق آکوستیک پرتابل قابلیت جا به جایی دارد.
اتاق آکوستیک پرتابل را می توان در گوشه ای از خانه ایجاد کرد. با ساخت اتاق آکوستیک پرتابل و به کار بردن پنل آکوستیک در آن، صداهای مزاحم حذف می شوند.
با پنل آکوستیک پرتابل می توانید به راحتی استودیو کروماکی سیار خود را با خرید فون کروماکی پرتابل بر پا کنید.
در داخل اتاق آکوستیک پرتابل می توان از پایه کروماکی و فون کروماکی نیز استفاده کرد. با یک رینگ لایت و میکروفون مناسب می توانید بدون مزاحمت برای دیگر اهالی خانه، به ضبط ویدئو و تولید محتوا بپردازید.

ویژگی های اتاق آکوستیک پرتابل

 • اتاق های آکوستیک پرتابل قابلیت باز شدن و جمع شدن دارند .
 • اتاق آکوستیک پرتابل از تخته های چند لایه و چوب ساخته می شوند.

فوم آکوستیک که به صورت پنل ساخته می شود دارای طراحی های متفاوتی است. فوم آکوستیک از متریال های متفاوتی ساخته می شود. هر شخصی بنا به سلیقه شخصی خود می تواند فون آکوستیک دلخواه خود را خریداری نماید.
پنل آکوستیک می تواند در جایی گذاشته شود که شما در آن جا اقدام به ضبط صدا می کنید. به طور مثال می توانید پنل آکوستیک را پشت فون کروماکی خود قرار دهید. همچنین می توانید پنل آکوستیک را پشت رینگ لایت مورد نظرتان قرار دهید.

پنل آکوستیک را می توان در طرح های مختلفی خریداری کرد

خرید پنل آکوستیک کروماکی لند به درد چه کسانی می خورد؟

 • معلمان مدرسه
 • اساتید دانشگاه
 • پادکستر ها
 • یوتیوبر ها
 • اینفلوئنسر ها
 • فیلمسازان
 • موزیسین ها
 • هر فردی که از فون کروماکی استفاده می کند.

بهترین گزینه برای کسانی که اقدام به تولید محتوا می کنند این است که به بهترین شکل ممکن بتوانند به ضبط صدا بپردازند.
صدا هم مانند تصویر و دیگر اجزای تصویر برداری مانند نور پردازی، یکی از مواردی است که باعث بالا بردن کیفیت می شود.
پنل آکوستیک برند معتبر کروماکی لند از فون تهیه شده و به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین صدا را هنگام ضبط ویدئو کروماکی خود ضبط کنید. فروشگاه کروماکی لند انواع پنل آکوستیک و تجهیزات استودیو کروماکی را برای خرید ارائه کرده است.

0
دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید!
خبرنامه ایمیلی سئوموز فارسی

 

« محل نصب برج خنک کننده

آنالیز سئو سایت »