جدول تناوبی سئو | سئوموز

جدول تناوبی سئو

نوشته شده توسط

سئو مانند شیمی است که مجموعه ای از فرایندها سئو را تشکیل میدهند.پس میتوان نتیجه گرفت همان طور که شیمی یک علم است سئو هم علم است. در این مقاله به شما جدول تناوبی سئو را معرفی میکنیم که بسیار مفید و جالب میباشد.

موتورهای جستجو مورد تقدیر قرار میدهند صفحاتی را که دارای فاکتورهای مورد برررسی انها باشند.سئو در حال حاضر بدین معنا میباشد که شما مطمئن شوید که محتوای مورد نظر شما دارای فاکتورهای ( signals ) مورد بررسی موتورهای جستجو میباشد.در جدول زیر به صورتی زیبا این فاکتورهای مورد بررسی و نمایش قرار گرفته است:

تصویر متعلق به searchengineland میباشد

تصویر بالا تمامی فاکتورهای مورد بررسی موتورهای جستجو را به نمایش میگذارد خیلی خلاصه به بررسی انها میپردازیم :

بخش های آبی رنگ : این بخش ها مربوط مییشود به سئوسازی محتوا ( On Site ) که تماما در اختیار نویسنده و مدیر سایت میباشد.

بخش های قرمز رنگ : این بخش ها مربوط میشود به مواردی که اگر انها را انجام دهید شما به عنوان یک سئوکار کلاه سیاه شناسایی خواهید شد و حتی ممکن است منجر به بن شدن شما در موتورهای جستوجو شود.

بخش های سبز رنگ : این بخش ها مربوط میشود به سئو خارج از ساستی ( Off Site ) یعنی مواردی که توسط بازدید کننده ها ,  خواننده ها و دیگر افراد بر سایت شما تاثیر میگذارند.

بخش های نارنجی رنگ : این بخش ها مربوط میشود به این موضوع که اگر سایت شما توسط بازدید کننده ها در مورتوهای جستجو بسته ( Block ) شوند چه اتفاقی میوفتد؟

نکته مهم : با دقت در تصویر متوجه میشوید که در کنار انها عدد قرار گرفته این عدد ها بین 1 تا 3 میباشد.این عددها نشان دهنده این موضوع هستند که به چه میزان در سئوسازی مهم هستند.هر چه عدد بیشتر باشد اهمیت آن نیز بیشتر می باشد.

جدول متعلق به سایت Search Engine Land میباشد.

مقاله اختصاصی سئوموز میباشد.

 

0
دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید!
خبرنامه ایمیلی سئوموز فارسی

 

« 8 پیش بینی در مورد سئو در سال 2012

10 سوال مهم سئو در سایت Quora »