10 سوال مهم سئو در سایت Quora | سئوموز

10 سوال مهم سئو در سایت Quora

نوشته شده توسط

Quora سایتی میباشد برای بحث و تبادل نظر در مورد مباحث مختلف. در این وبسایت بهترین افراد در هر ضمینه حضور دارند بهترین های دنیای اینترنت,مدیران شرکت های بزرگ و افراد موفق. سوالاتی که در این سایت مطرح میشود و پاسخ هایی که به ان داده میشود میشود گفت یک کتاب جامع میباشد.

Quora

در این پست به معرفی 10 سوال مهم و اساسی سئو که در این سایت مطرح شد میپردازیم.سوال هایی که بدون شک هرکسی که به دنبال مباحث سئو باشد حتما انها را یک بار از خود پرسیده است.

قبل از معرفی سایت ها شایان ذکر است که تمامی منابع معرفی شده به زبان انگلیسی میباشد و اگر به زبان انگلیسی مسلط نباشید در بررسی پاسخ ها و سوال های دچار مشکل خواهید شد.

سوال اول : بهترین منابع آموزش سئو چه هستند؟

یکی از سوالات کلی و پرتکرار والبته مهم در سئو این است که از کجا شروع کنیم به یاد گیری سئو؟ کدام سایت ها بهترین اموزش ها را ارائه میکنند؟ این سوال و سوالات شبیه به این را همه ی ما از خود پرسیده ایم.حتی بهترین متخصصان سئو همیشه به دنیال منابع مفید و خوب در مورد سئو هستند.لینک های معرفی شده میتوانند یک ویکی مناسب و کامل برای شما ایجاد کنند. در لینک زیر شما میتوانید پاسخ به این سوال را پیدا کنید:

(What are the best resources to learn about SEO (Search Engine Optimization

سوال دوم : چگونه سئو یاد بگیریم؟

این سوال هم بسیار معمول میباشد مخصوصا بین انهایی که به تازگی میخواهند شروع به یادگیری سئو کنند.این سوال خیلی شبیه به سوال بالا میباشد اما خیلی کلی تر زیرا در این بخش فقط منابع مهم نیستند بلکه این که از کجا شروع کنیم خیلی مهم تر است.در لینک زیر شما میتوانید پاسخ به این سوال را پیدا کنید:

How do I learn SEO?

سوال سوم : بهترین منابع (ویدئو,کتاب,سایت و یا … ) برای شروع سئوسازی چه هستند؟

سوال خیلی جامع و کاملی هست که زمانی که شما میخواهید شروع به سئوسازی سایت خودتان کنید کدام منابع به شما کمک خواهند کرد. اولین پاسخ مربوط به رند فیشکین ( Rand Fishkin ) مرد این روزهای سئو جهان و مدیر سایت سئوموز انگلیسی میباشد که با پاسخ خود 14 امتیاز دریافت کرده است که در پست خود به معرفی بهترین منابع از نظر تصویری و از نظر اموزشی و همچنین بهترین ابزارهای سئو پرداخته است.این لینک را از دست ندهید:

What are the best SEO resources for startups?

سوال چهارم : زمانی که به نظر شما سایت کاملا بهینه سازی شده است شرکت های سئوسازی چه کارهایی انجام میدهند که سایت موفق میشود؟

سوال خیلی ها این است که یک سئوکار چه کارهایی انجام میدهند که سایت پیشرفت میکندو.شما تمامی مقالات را خوانده اید و  براساس انها رفتار کرده اید اما باز هم وقتی یک سئوکار سایت شما را در دست میگیرد خیلی پیشرفت بیشتری خواهید داشت.در این لینک به سوال شما پاسخ داده شده است:

What kind of tactics do SEO companies use to improve page ranking when a website is already programmed for SEO?

سوال پنجم : بهترین منابع اموزش سئو به صورت مقدماتی و حرفه ای چیست؟

این سوال و پاسخ های ان به معرفی بهترین منابع سئو میپردازد.در پاسخ های داده شده شما میتوانید بهترین منایع سئو در دنیای مجازی را مشاهده کنید.مقالات و منابع معرفی شده همه از سطح مقدماتی تا پیشرفته می باشند.پاسخ به این سوال را میتوانید در لینک زیر مشاهده کنید:

What are the best resources for learning SEO techniques (basic and advanced)?

سوال ششم : بهترین منابع و مقالات برای یادگیری بهینه سازی محتوا ( On Page SEO ) چه سایت هایی هستند؟

این سوال خیلی دقیق تر به مبحث سئو میپردازد.سوال هایی قبلی خیلی کلی بود اما در این سوال به طور خاص درخواست منبع برای بهینه سازی محتوا و سئوسازی خود سایت شده است.برای پاسخ های موجود در این سوال میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید:

What are the best resources to learn about on-page SEO?

سوال هفتم : چه کارهایی برای لینک بیلدینگ ( Link Building ) در یک سایت تازه باید انجام داد؟

این سوال این گونه پرسیده شده است که برای یک سایت تازه کار در جهت لینک بیلدینگ باید چه کارهایی انجام داد.جواب های بسیاری ارائه شده است همراه با منایع مفید که میتوانید به عنوان یک چک لیست برای لینک بیلدینگ سایت های تازه استفاده کنید.جواب به این پرسش در لینک زیر موجود میباشد:

What initial link building do you always do for a new site?

سوال هشتم : بهترین کتاب ها ( Ebook ) برای یادگیری لینک بیلدینگ کدام هستند؟

در این سوال به جای درخواست منبع و یا مقاله درخواست کتاب شده است که بسیار جالب میباشد.افرادی که پاسخ داده اند به تعداد بسیار زیادی کتاب لینک داده اند و منابع انلاین بسیار زیادی را معرفی کرده اند.با استفاده از لینک زیر میتوانید به این لینک ها دسترسی داشته باشید:

What are the best ebooks for learning link building for beginners?

سوال نهم : تفاوت های Link Building و Link Baiting

Link Baiting یکی از شاخه های لینک بیلدینگ میباشد.پاسخ های ارائه شده در مورد این سوال به بررسی تفاوت های این 2 شاخه میپردازند.بسیاری از افراد مشهور به این سوال پاسخ داده اند که در حالی که به معرفی منابع پرداخته اند در کنار اینها روش های مفید و جالبی هم معرفی کرده اند.

What is the difference between link building and link baiting?

سوال دهم : بهترین کتاب ها ( Ebook ) در مورد سئو

این سوال شکل کلی سوال هشتم میباشد.در پاسخ های ارائه شده بهترین کتاب های نوشته شده را معرفی میکنند و بسیاری هم به معرفی کتاب مورد علاقه خود میپردازند.

Which are the best books on SEO?

5
دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید!
خبرنامه ایمیلی سئوموز فارسی
 • saman

  بسیار مطلب و سوال های جالبی بودند
  ممنون

  • AmirSina

   خواهش میکنم

 • حسام

  برای ورود به سایت quora باید دعوتنامه داشته باشیم !
  از کجا دعوتنامه بیاریم ؟
  Sorry, you must have an invitation to create an account on Quora.

  • AmirSina

   بله نیاز به دعوت نامه داره.من توی ایران کسی نمیشناسم داشته باشه

 • amir

  ولی من رو که کسی دعوت نکرده بود یه روز دیدم خود ویندوز نرم افزارش رو دانلود کرده و من هم رفتم ثبت نام کردم توش

« جدول تناوبی سئو

حل مشکل اطلاع رسانی در دسترس نبودن سایت به اسپایدر »