چگونه از فیسبوک بازدید بگیریم؟ - آموزش سئو و بهینه سازی سایت | سئو موز

چگونه از فیسبوک بازدید بگیریم؟

نوشته شده توسط

فیسبوک اولین شبکه اجتماعی نیست اما محبوب ترین هست. در این مقاله نکاتی ارائه می شود تا به شما کمک کند بیشترین استفاده را از این شبکه در جهت جذب بازدید کننده ببرید.

facebook-logo-black

1- پروفایل شما بهترین سلاح شماست

همانند دیگر شبکه های اجتماعی اگر شما پروفایل جذابی برای خود نداشته باشید به سختی می توانید شناخته شوید.اطلاعات لازم و کافی از خودتان قرار دهید و در صورت تمایل و امکان آن را برای همگان آشکار بسازید. اگر پروفایل خوب و جذابی داشته باشید حتی امکان دارد فردی با خواندن پروفایل با شما نقطه مشترکی پیدا کند و تبدیل به یکی از حامیان شما شود. پس ابتدا پروفایل خوبی از خود بسازید.

2- در دیوار(Wall) خود اطلاعاتی از سایتتان قرار دهید

فیسبوک این شانس رو به شما داده تا از خودتون بنویسید و دیگران رو به سمت خودتون جذب کنید.پس از این فرصت برای معرفی کار خود و سایت خود استفاده کنید.

3- شبکه خود را بسازید

بهتر است از همان ایتدا در ارتباطاتتان هدف های خود را مشخص کنید و در نظر داشته باشید که با چه افراد با چه ویژگی هایی ارتباط برقرار کنید.یا به نوعی ” شبکه خود را بسازید“. از هر نوع پستی قدردانی نکنید،هر پستی رو لایک نکنید، این راه درستی برای جذب دیگران نیست.

4- منظم فعالیت کنید

سعی کنید در بازه های زمانی مشخصی پست قرار دهید. این روش که هر زمانی به اینترنت دسترسی داشته باشیم پست قرار دهیم روش مناسبی نیست. بگذارید افرادی که از مطالب شما لذت می برند شما را فردی منظم ببینند و بدانند که برای آنها احترام قائل هستید.

5- فعال باشید

پروفایل خوب،شبکه خوب و پست های منظم تنها بخشی از کار هستند. شما باید فعال باشید. پروفایل حامیان خود را بررسی کنید،در گروه ها شرکت کنید،تبادل نظر کنید،از سایت هایشان دیدن کنید.شاید فکر کنید انجام این کارها وقت گیر است،اما برای جذب بازدید خوب لازم است.

6- گروه ایجاد کنید

این فرصت برای شما وجود دارد که گروهی مرتبط با کسب و کار خود ایجاد کنید و از دوستان خود دعوت کنید تا به گروه بپیوندند، دوستان شما دوستان دیگری را به همراه خواهند داشت.از مزیت های ساخت گروه این است که شما کاربرانی که مورد هدف شما هستند را جذب می کنید کاربرانی که مطمئن هستید که به کسب و کار شما علاقه دارند.

———————————————————–

این مقاله توسط مهران دهقانی برای سئوموز فارسی ارسال شده است.

0
دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید!
خبرنامه ایمیلی سئوموز فارسی

بخش دیدگاه ها مکانیست برای تبادل نظر و رفع مشکلات. به همین دلیل، برای جلوگیری از اسپم، لینک ها را به صورت No-Follow قرار داده ایم. لطفا برای راحتی خودتان و سئوموز، اسپم ارسال نکنید.

« 1+ 9 راهکار اینترنتی کــه برای شما بازاریابی می کنند

7 روش افزایش بازدید به روش سخنرانان »