10 نکته مهم در طراحی صفحات هدف - آموزش سئو و بهینه سازی سایت | سئو موز

10 نکته مهم در طراحی صفحات هدف

نوشته شده توسط

هدف اصلی از ایجاد صفحات هدف چیست؟چه نکاتی را باید در طراحی صفحات هدف رعایت کنیم؟اینها و سوال های مشابه را در این پست و اینفوگرافیک پاسخ خواهیم داد.شابان ذکر است که منظور از صفحات هدف Landing Page میباشد.

سوالی که بسیاری از مدیران وبسایت ها از ما میپرسند که هدف از ایجاد صفحات هدف چیست؟ ما هم به آنها پاسخ میدهیم به طور قطع هدف ارائه بهتر همراه با سود بیشتر سرویسی است که شما به کاربران خود ارائه میکنید.

اما متاسفانه یا خوشبختانه هیچ فرمول و روش قطعی و تضمینی وجود ندارد که با توجه به آن فروش شما افزایش یابد اما روش هایی وجود دارد که براساس تجربه ثابت کرده شاید باعث موفقیت بیشتر شما شوند.در این اینفوگرافیک به شما روش ها و نکاتی را آموزش خواهیم داد که به توجه آنها بتوانید فروش خود را افزایش دهید.

تمامی صفحات هدف باید مقدار مناسب و درستی از اطلاعات را در خود بگنجانند.ارائه اطلاعات بیشتر از حد و یا ارائه اطلاعات کمتر از حد معمول میتواند باعث شود که محصول شما به فروش نرسد.شما باید در صفحه ی خود اطلاعات درست و لازم را حتما به کاربر ارائه کنید.نکاتی مانند اطلاعات مهم سرویس شما و یا دلیل متفاوت بودن سرویس ارائه شده از طرف شما با دیگر سرویس های موجود.

دکمه Call To Action که در این اینفوگرافیک به آن بسیار اشاره کرده ایم منظور دکمه ای میباشد که شرایط را برای کاربر فراهم کند که در لحظه ای که نیاز دارد به سرویس شما دسترسی پیدا کند.برای اطلاعات بیشتر به پست زیر در وبسایت یک ادمین مراجعه کنید:

Call To Action چیست؟

اگر با صفحات هدف آشنا نیستید به شما توصیه میکنیم پست صفحه ی هدف [Landing Page] چیست؟ را مطالعه کنید.

برای مشاهده اینفوگرافیک به لینک زیر مراحعه کنید:

10 نکته مهم در طراحی صفحات هدف – اینوگرافیک

 

0
دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید!

بخش دیدگاه ها مکانیست برای تبادل نظر و رفع مشکلات. به همین دلیل، برای جلوگیری از اسپم، لینک ها را به صورت No-Follow قرار داده ایم. لطفا برای راحتی خودتان و سئوموز، اسپم ارسال نکنید.

« انفجاری از نوع بازاریابی داخلی نکاتی در مورد پست مهمان »