بست گراف
شرکت پدیده سال

padidesoftشرکت پدیده سال  در سال ۱۳۸۵ بعنوان یک شرکت پیشرو در حوزه صنعت IT با هدف ایجاد بستری مناسب و بازاری نوین و هماهنگ در زمینه نرم افزارهای اورجینال(تخصصی و عمومی) تاسیس گردید. این شرکت بعنوان اولین مجری طرح امنیت نرم افزار و معتبرترین وارد کننده محصولات نرم افزاری کمپانی های معتبر جهان در خدمت جامعه انفورماتیک کشور می باشد. این شرکت با دقت و حساسیت ویژه ای که در انتخاب محصولات تاکنون داشته، همواره سعی می نماید که خوشنامترین محصولات جهانی را تهیه و مطابق با سلایق و نیاز مصرف کنندگان عرضه نماید، توجه و احترام به حقوق مصرف کننده، ارائه خدمات با بالاترین کیفیت، پاسخگویی سریع و اهمیت به رشد اقتصادی در کشور، فرهنگ سازی و تربیت نیروهای متخصص از جمله خدمات ارائه شده توسط این شرکت می باشد.

خدمات و ویژگی‌ها
از جمله اقلام به‌فروش رسیده در فروشگاه آنلاین پدیده سافت می‌توان به لاینس های اورجینال آنتی ویروس نود32،ویندوز ،آنتی ویروس آویرا،آنتی ویروس کسپرسکی،آنتی ویروس اوست،آنتی ویروس بولگارد،آنتی ویروس بیت دینفدر،اینترنت دانلود منیجر،بولگارد
پدیده سافت از جمله شرکت‌هایی است که حقوق توسعه‌دهندگان نرم‌افزارهای تولید خارج از کشور ایران را رعایت ننموده و اقدام به فروش آن در وب سایت خود نموده‌است.

تاریخچه
مدیرهای این سایت از سال 83 تصمیم به راه‌اندازی آن گرفته ،و در سال 1385 توسط ، رضا وسیده شکوفه حسینی زاده بنیانگذاری شد. پرسنل اولیه آن ۵ نفر بودند که تا اسفند 1396 به 15 نفر افزایش پیدا کرد و طبق گفته مدیران اولین شرکت همکاری در فروش در زمینه مجوز نرم‌افزارهای کاربردی و آنتی ویروس می باشد.

ایده شکل‌گیری همکاری در فروش
در مورد ایده و دلیل راه‌اندازی اولین سیستم همکاری در فروش در زمینه آنتی ویروس ، رضا حسینی زاده مدیر عامل پدیده سافت داستان راه اندازی سیستم همکاری در فروش اینطوری بازگو می‌کنند،کسب در آمد به شیوه های مختلف از وب سایت همواره دغدغه اصلی بسیاری از مدیران سایت ها بوده است، یکی از زمینه های کسب درآمد از طریق وب سایت استفاده از سیستم های همکاری در فروش می باشد، در این روش مدیر سایت با توجه به امکاناتی که دارد اقدام به ثبت نام در سیستم همکاری در فروش می نماید و با تنظیم نمودن یک پایانه فروش بر روی سایت خود اقدام به فروش محصولات و خدمات می نماید، مزیت این روش این است که مدیر سایت خود درگیر فرایند طراحی بستر فروش، تامین کالا و پشتیبانی مشتریان نمی شود به همین خاطر می تواند بدون نیاز به سرمایه گذاری و حتی صرف زمان به در آمد زایی بپردازد.

گروه ما با امید به آینده و همگام با پیشرفت تکنولوژی در حوزه‌ اینترنت، ارائه‌ خدمات کامل و بی‌نقص را چشم انداز و دور نمای خود قرار داده و در این راه می‌کوشد تا نه تنها به عنوان با سابقه‌ترین شرکت در حوزه اینترنت در ایران، بلکه بعنوان بهترین در این حوزه نیز شناخته شود.