بست گراف

ابزار ترافیک سنج رتبه الکسا و پیج رنک گوگل

ابزاری که برای کاربران محترم سئوموز راه اندازی شده به جهت راحتی در دیدن رتبه در الکسا و آمار خود بصورت کاملا گرافیکی و زیبا با امکانات فراوان از جمله نمایش رنک الکسا ایران ، نمایش رتبه الکسا جهانی ، نمایش تعداد بک لینکهای شما در الکسا ، نمایش پیج رنک گوگل ، نمایش تعداد افراد آنلاین ، نمایش تعداد بازدیدهای امروز ، نمایش تعداد بازدیدهای دیروز ، نمایش تعداد بازدیدهای کل را دارا میباشد. امیدوارم افزایش رتبه الکسا ی خود را با این ابزار هر روز مشاهده نمایید .

برای استفاده از این ابزار شما میبایست آدرس کامل خود را در داخل کادر مربوطه به صورت کامل وارد نمایید دقت کنید ما بصورت پیشفرض گزینه http:// که لازم هست رو در کادر مربوطه گذاشتیم .

شما میبایست یا آن را پاک کنید و آدرس کامل خود را به همراه http:// قرار دهید یا اینکه در ادامه همین گزینه آدرس سایت خود را تایپ نمایید. سپس میتوانید مطابق با رنگ قالب سایت خودباکس ابزار را تغییر رنگ دهید با این امکان شما میتوانید کاملا ابزاری مطابق با قالب خود دریافت نمایید.سپس برای دریافت ابزار روی ساخت کد ابزار کلیک نمایید . کد بدست آمده را در مکانی که میخواهید آمار به نمایش در بیاید در کدهای قالب خود و یا در تنظیماتی که برای قرار دادن این نوع کدها برای مدیریت محتوای شما در نظر گرفته شده قرار دهید و سپس ذخیره نمایید و از این ابزار هوشمند لذت ببرید.

مطالب مرتبط

11 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *